O firmie

Jesteśmy radomską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym.

Firma P.H.U.B. „ŁUCZ-BUD” Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w wyniku reorganizacji Zakładu Remontowo-Budowlanego działającego przy Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego „Łucznik” w Radomiu.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Dzięki zdobytemu przez ponad 30 lat doświadczeniu i know-how, gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i terminową obsługę inwestycji, zgodną z najwyższymi standardami jakości, obowiązującymi normami i sztuką budowlaną. Jako Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych posiadamy umiejętności i technologie, potrzebne do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, pozwoliło nam zyskać miano solidnego i godnego zaufania Partnera stawiającego na efektywność i profesjonalizm. Kluczowe założenia w postaci budowania trwałych i prawdziwych relacji oraz współpracy opartej na solidnych fundamentach zgodności wobec siebie, swoich współpracowników oraz partnerów biznesowych, przyjęte od momentu powstania spółki PHUB Łucz-Bud umożliwiają stabilne funkcjonowanie ekonomiczne. Realizowane przez nas inwestycje budowlane powstają we współpracy z zespołem wykwalifikowanych podwykonawców i dostawców, dzięki którym w sposób elastyczny możemy reagować na stawiane wymagania

Kompleksowe wsparcie

1

Proponujemy wsparcie na każdym etapie budowy. Nie tylko więc wzniesiemy budynek, ale też wesprzemy podczas wyboru gruntu oraz przy dopełnianiu niezbędnych formalności.

Funkcjonalna przestrzeń

2

Tworząc projekt, oprzemy się o Państwa potrzeby, jednak nie zapomnimy o zasadach rozmieszczenia konkretnych części budowli, która musi być przede wszystkim funkcjonalna.

Bezpieczeństwo

3

Naszą pracę wykonujemy, opierając się o wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa i higieny. Trzymamy się procedur i dbamy o każdy detal, aby nasze realizacje były w pełni bezpieczne.

Optymalne koszty

4

Podczas wznoszenia inwestycji jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, aby każdą decyzję podejmować wspólnie. Proponujemy rozwiązania, które są nie tylko najlepsze, ale też najkorzystniejsze cenowo w danej sytuacji.

Zaufanie

Zaufało nam wiele instytucji i firm, które są rozpoznawane nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Naszą markę kreują nasze inwestycje. Dzięki nim zyskaliśmy opinię rzetelnego i przyjaznego partnera, co zyskało uznanie poparte wyróżnieniami w postaci wielu prestiżowych nagród, przyznanymi przez instytucje samorządowe i branżowe. Liczne listy referencyjne otrzymywane od Inwestorów również potwierdzają naszą wiarygodność jako Generalnego Wykonawcy zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i w budownictwie przemysłowym.

O firmie Łuczbud

Marka

Nasza firma posiada silną markę, na którą składa się zarówno kapitał i wartość z jej wizerunkiem, za którym stoi silna wewnętrznie organizacja. Podstawę marki stanowi wysoka jakość realizowanych inwestycji w poszczególnych segmentach: budownictwa mieszkaniowego, budownictwa przemysłowego oraz budownictwa kubaturowego. Markę kreują nasi wykwalifikowani pracownicy. Nasz zespół uczestniczy w licznych, specjalistycznych konferencjach, seminariach i warsztatach, uzyskując branżowe certyfikaty co korzystnie przekłada się na działalność naszego przedsiębiorstwa na rynku budowalnym podnosząc jego prestiż.

Jako firma budowlana należymy do Polskiego Związków Pracodawców Budownictwa oraz Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej.

Gotowi do współpracy

Liczymy, że w Państwa oczach zyskaliśmy miano solidnego i godnego zaufania Partnera i zaowocuje to potencjalnym nawiązaniem współpracy.


Sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej 2022 – pobierz plik pdf

Sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej 2021 – pobierz plik pdf

Sprawozdanie z realizacji strategii podatkowej 2020 – pobierz plik pdf

Masz pytania? Zadzwoń