Budynek biurowo – usługowy ul. Kilińskiego

Termin realizacji

Luty 2011 – IV kwartał 2012

Nazwa zamawiającego

P.H.U.B „Łucz – Bud” Sp. z o.o.

Nazwa zamówienia, krótka charakterystyka robót

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wybudowaniu przez nas budynku biurowo-usługowego ,,SEGEL”, usytuowanego w centrum Radomia, przy ul. Kilińskiego 6.

„SEGEL” to nowoczesny budynek biurowo- usługowy, zlokalizowany około 200 metrów od Urzędu Miejskiego oraz w niedalekim sąsiedztwie Poczty Polskiej, Galerii Handlowych, Szkół i przystanków autobusowych. O atrakcyjności położenia budynku świadczy również bliskie sąsiedztwo ulicy Żeromskiego, będącej główną arterią handlową, usługową i rozrywkową Radomia.

Budynek „SEGEL” posiada lokale usługowo-biurowe na dwóch poziomach, poddasze, parking podziemny z 24 miejscami postojowymi oraz 8 miejsc parkingowych na dziedzińcu.

Na parterze przewidziane są dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni 182 m2 i 146m2, posiadające oddzielne pomieszczenia sanitarne i WC dla osób niepełnosprawnych.

Na poziomie I i II piętra znajduje się 10 lokali użytkowych o powierzchni od 45 do 120m2 również z własnymi pomieszczeniami sanitarnymi.

Na poddaszu 420m2 do indywidualnej aranżacji

Komunikacja odbywa się klatką schodową i windą osobową z przystankami na każdej kondygnacji, również w garażu podziemnym.

Istnieje możliwość zakupu lub wynajmu całości budynku, kondygnacji bądź pojedynczych lokali o zróżnicowanej powierzchni.

  • Kubatura: 10 321,07 m2
  • Powierzchnia działki: 1 632 m2
  • Powierzchnia zabudowy: 503,27 m2
  • Ilość stanowisk postojowych: 24 podziemne i 8 nadziemnych
  • Ilość kondygnacji: 4 nadziemne i 1 podziemna

Masz pytania? Zadzwoń