Praca

Zatrudnimy do pracy  osoby na stanowisku:

                                             1. KIEROWNIKÓW ROBÓT BUDOWLANYCH

                                                                                                                    Miejsce pracy: Radom /Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Staż pracy min 5 lat na stanowisku kierownika budowy - doświadczenie w generalnym wykonawstwie
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość obslugi komputera środowisko MS Office, AUTOCAD, NORMA PRO, MS PROJECT
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktową
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach
  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole

Oferty kwalifikacyjne prosimy przesyłać na adres: e-mail: oferty.pracy@vp.pl

2. PRACOWNIKÓW DZIAŁU OFERTOWANIA

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych
  • Sporządzanie i kontrola wycen na podstawie informacji z działu realizacji i wycen własnych
  • Analiza wycen
  • Nadzór nad biegiem oferty, doradztwo i utrzymywanie kontaktu z klientem
  • Koordynacja prac związanych ze złożeniem oferty
  • Przekazanie ofert do realizacji
  • Współpraca z działem realizacji kontraktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 5 lat
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, NORMA PRO, MS Project)
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjnych
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

                                             3. MURARZY   I   CIEŚLI  SZALUNKOWYCH

Osoby zainteresowane ofertą  prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem pod nr tel.  048/ 360-80-98 wew. 11

Firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi oferentami.