O firmie

Jesteśmy radomską firmą budowlaną z ponad 28 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym.

Firma P.H.U.B. "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w wyniku reorganizacji Zakładu Remontowo-Budowlanego działającego przy Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego "Łucznik" w Radomiu.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej.

Długoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, pozwoliło nam zyskać miano solidnego i godnego zaufania Partnera stawiającego na efektywność i profesjonalizm. Realizowane przez nas inwestycje budowlane powstają w oparciu o współpracę z doświadczonymi i cenionymi w danej branży dostawcami i wykonawcami.

Zaufało nam wiele instytucji i firm, których marka rozpoznawana jest nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Naszą marką są nasze inwestycje, które pozwalają zyskać nam opinię rzetelnego i przyjaznego partnera, za co zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi przez instytucje samorządowe i branżowe oraz licznymi listami referencyjnymi od naszych Inwestorów które potwierdzają naszą wiarygodność jako Wykonawcy.

Nasza marka to także nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy uzyskując certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych branżowych konferencjach, seminariach i warsztatach, podnoszą tym samym prestiż naszego przedsiębiorstwa.

Jako firma budowlana należymy do Polskiego Związków Pracodawców Budownictwa oraz Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej.

Mamy nadzieję, że w Państwa oczach zyskaliśmy miano solidnego i godnego zaufania Partnera i zechcą Państwo nawiązać z nami współpracę.

Zapraszamy do współpracy!